کارت ويزيت

كارت ويزيت یک روش ساده و سریع و یکی از ابزارهای بسیار قوی و مفید و موثر در تبلیغات و یک راهکار هدفمند و حرفه ای و پرطرفدار در امر بازاریابی و یک ابزار ایده آل که این امکان را برای شما فراهم می کند که در یک فضاى کوچک با ايده و طراحى جذاب به معرفی و شناساندن تخصص و توانمندی و کسب و کار و شرکت و سازمان خود بپردازيد.
كارت ويزيت ها با توجه به داشتن و نداشتن روکش که انواع مختلفی دارند و نوع برش و نوع کاغذ استفاده شده برای کارت ویزیت انواع و اقسام مختلفی دارند مانند کارت ویزیت سلفون ( مات، براق، مخملى، موضعى، برجسته و…) و لمينت( براق، مات، برجسته، ويزيتى، طلاکوب و…) کتان آلمان، امباس ،طرح چرم و… ويا با برش دور گرد، طرح موج، يا مربع و… كه هر كدام كاربرد مخصوص به خود را دارند.

چاپ کارت ویزیت

چاپ کارت ویزیت یکی از خدمات ویژه ای است که موسسه هرمس دیزاین برای دسترسی آسان شما عزیزان و مشاهد و بازدید سریع از نمونه کارها و دریافت مشاوره رایگان در این زمینه و صرفه جویی در وقت و هزینه و بدون دغدغه برای رفت و آمد با طراحی وب سایت و سفارش آنلاین در آن برای شما عزیزان فراهم کرده است.

طراحی و چاپ کارت ویزیت

کارت ویزیت ارزان

مسلماً یکی از مسئله های مهم در هنگام سفارش کارت ویزیت مسئله قیمت آن است جالب است بدانید که ما در موسسه هرمس دیزاین با به کارگیری انواع و اقسام متریال های با کیفیت و ایده ال و ارائه خدمات گوناگون در زمینه طراحی و چاپ بصری منحصر به فرد در زمینه کارت ویزیت ارزان دنبال راهی برای کاهش دغدغه ها و نگرانی های شما عزیزان هستیم.

 

انواع کارت ویزیت از نظر مدل و جنس

کتان آلمان ( بافت دار)

از جمله متریال های پر طرفداری است که به جهت سبکی و استحکام بی نظیر در عین انعطاف پذیری بالا، زیبایی منحصر به فردی به کارت ویزیت می دهد. با وجود قیمت بیشتر آن برای تهیه و چاپ کارت ویزیت  بیشتر از آن استفاده می شود.

کارت ویزیت لمینت مات

کارت ویزیت لمینت مات به وسیله گلاسه ۳۰۰ گرم با روکش سلفون مات میکرون ساخته می شود از جمله ویژگی های آن می توان به استحکام و مقاومت بی نظیر در مقابل تا خوردگی و شکسته شدن آن اشاره کرد و تنها فرق آن با لمینت براق روکش ماتی است که در آن استفاده می شود.

کارت ویزیت سلفون مات

یکی از کارت های مناسب و اقتصادی که در تیراژهای بالا بسیار پرطرفدار است کارت ویزیت سلفون مات است که توسط سلفون مات روکش می شود.

کارت ویزیت گلاسه

یکی از پرکاربردترین کارت ویزیت ها، کارت ویزیت گلاسه است که توسط کاغذ گلاسه ۳۰۰ گرمی با روکش سلفون ساخته می شود.

کارت ویزیت اختصاصی

کارت ویزیت سلفون مات مخملی

سلفون مخملی یکی دیگر از انواع سلفون ها است که علاوه بر ویژگی های سلفون معمولی نظیر مقاومت در برابر هر گونه آسیب، زیبایی منحصر به فرد و بازتاب نور به جهت حالت مخملی سطح آن با لمس سطح کارت حس ظرافت و نرمی را به فرد منتقل می کند از این رو بیشتر برای کارت های لوکس با رنگبندی تیره و کلاسیک استفاده می شود.

کارت ویزیت سلفون براق

این کارت به وسیله سلفون براق روکش می شود که سبب استحکام و مقاومت دو چندان کارت ویزیت می شود و همچنین به خاطر براق بودن سطح کارت زیبایی خاصی به کارت می بخشد و در عین حال به خاطر قیمت بسیار مناسب آن یکی از کارت های مناسب برای چاپ در تعداد تیراژ بالا است.

کارت ویزیت طلا کوب دورگرد

این کارت توسط کاغذ گلاسه ۳۰۰ گرمی که توسط لمینت براق روکش می شود تهیه و چاپ می شود که به جهت به کار بردن طلاکوب در قسمت هایی از کارت و دروگرد بودن آن یک کارت شکیل و زیبا به شمار می آید.

کارت ویزیت برجسته طلاکوب دورگرد

این کارت توسط مقوای گلاسه ۶۰۰ گرمی که توسط سلفون مات روکش شده است تهیه و تولید می شود که برای جذابیت و زیبایی دو چندان کارت در قسمت هایی از آن از طلاکوب به صورت برجسته استفاده می شود.

کارت ویزیت لیبل ویزیتی

یکی دیگر از کارت ویزیت ها که به صورت لیبل در سایز و اندازه کارت ویزیت طراحی می شود که به خاطر بر چسب پشت کارت این فضا را برای شما فراهم‌ می کند که لیبل یا کارت ویزیت خود را برای تبلیغات بیشتر بر روی سطوح مختلف بچسبانید

کارت ویزیت کتان

کتان یکی از متریال های ویژه است که به خاطر بافت منحصر به فرد خود جذابیت بصری خاصی را به کارت می بخشد به همین منظور از این نوع متریال بیشتر برای کارت ویزیت

کارت ویزیت یووی گلاسه

برای تهیه و چاپ این نوع کارت از کاغذ گلاسه با روکش یووی استفاده می شود و از جمله کارت های مناسب و مقرون به صرفه به ویژه برای تیراژ بالا به حساب می آید.

 

کارت ویزیت سلفون مات موضعی دورگرد

کارت ویزیتی که توسط سلفون مات با روکش یووی موضعی تهیه و چاپ می شود که به خاطر درصد خطا تا ۲ میلیمتر برای نوشته ها و لوگوهای پیچیده استفاده نمی شود.

 

کارت ویزیت سلفون مات طلاکوب دورگرد

برای تهیه این کارت از کاغذ گلاسه ۳۰۰ گرمی با روکش سلفون مات استفاده می شود که برخی از قسمت های کارت به صورت طلاکوب چاپ می شود.

 

کارت ویزیت سلفون مخملی طلاکوب دورگرد

این کارت ویزیت مانند کارت ویزیت سلفون مخملی است با این تفاوت که برای زیبایی دو چندان کارت بعضی از قسمت های کارت از طلاکوب استفاده شده است.

کارت ویزیت سوسماری

همانگونه که از نام این کارت ویزیت پیداست بافت روکش این کارت ویزیت شبیه پوست سوسمار است. در طراحی و چاپ این کارت ویزیت از ترکیب کتان با روکش سلفون براق استفاده می شود.

کارت ویزیت سلفون مخملی دورگرد

کارت ویزیت سلفون مخملی که به خاطر حس مخملین بر روی سطح کارت زیبایی منحصر به فردی و ویژه ای به کارت می بخشد. این کارت ویزیت در سایز ۶ در ۹ و بدون لبه گرد در سایز ۴/۸ در ۸/۵ چاپ می شود.

 

نوع کاغذ بکار رفته در کارت ویزیت

نوع کاغذ به کار رفته در تهیه و چاپ کارت ویزیت عبارتند از:

 • کاغذ گلاسه (مات، براق)
 • کتان
 • فابریانو (معمولی، مویی کرم، چکشی، صدفی)
 • کارتی و یووی در گرماژهای ۲۵۰، ۳۰۰، ۳۵۰ گرمی 
 • کاغذ تحریر
 • کاغذ اشتنباخ
 • کاغذ کتان
 • کاغذ کارتی
 • کاغذ کالک
 • کاغذ پوستی
 • کاغذ مومی

سفارش چاپ و طراحی کارت ویزیت در موسسه هرمس دیزاین به چه صورتی است

ابتدا قیمت کارت مورد نظر خود را با توجه به شکل، اندازه یا جنس و… در لیست قیمت ها مشاهده کنید و در صورتی که قیمت کارت مورد نظرتان در وب سایت نبود با کارشناسان ما از طریق چت آنلاین یا تماس تلفنی ارتباط بگیرید تا از قیمت کارت مورد نظر خود مطلع شوید.

سفارش کارت ویزیت

خدمات تکمیلی هرمس دیزاین برای کارت ویزیت

 بعد از چاپ کارت، خدماتی نظیر برجسته کردن، امباس و برش های خاص است که در ادامه به صورت مختصر توصیح داده می شود.

برجسته کردن: قسمتی از کارت نظیر لوگو، برند یا شعار و…. به صورت برجسته توسط یووی موضعی و… انجام می شود که با توجه به نوع کاغذ و مقوای به کار رفته میزان برجستگی در کارت نیز متفاوت است

امباس یا بافت دار کردن کارت ویزیت: روشی در چاپ که با ایجاد خطوط برجسته و یکدست بر روی سطح کارت نقش های زیبا بر روی کارت ایجاد می کند.

برش های خاص: به کمک تیغ های برشی که در قالب و سایز های مختلف طراحی و ساخته می شود کارت ویزیت را به صورت دلخواه برش می زنند.

مرکز چاپ کارت ویزیت در تهران

 یکی از بزرگترین شرکت های طراحی و چاپ کارت ویزیت در تهران، در خیابان مولوی بعد از تقاطع وحدت اسلامی واقع است و کارگاه طراحی و چاپ در شهر قدس مربوط به موسسه هرمس دیزاین است که با سالها تجربه در زمینه انواع کارت های ویزیت در خدمت شما عزیزان است.

شما می توانید با مراجعه حضوری و یا ثبت سفارش از طریق وب سایت و یا از طریق تماس تلفنی کارت ویزیت مورد نظر خود را سفارش دهید و در کوتاه ترین زمان ممکن تحویل بگیرید.

نحوه سفارش کارت ویزیت

امروزه کسب و کارها به جهت رقابت گسترده در بازار و کسب بازار حداکثری برای کالا و محصول خود به دنبال راه های متنوع برای تبلیغات و شناسایی هر چه بهتر و بیشتر کالا و برند خود به مخاطبان بیشتری است که در این بین یکی از بهترین روش ها جهت معرفی بهتر کسب و کارها و پیشرفت و توسعه در کار، چاپ کارت ویزیت است. موسسه هرمس دیزاین با اتکا بر علم و دانش و تجربه متخصصان خود یکی از بزرگترین شرکت های تولیدی فعال و به نام در عرصه طراحی و چاپ انواع کارت ویزیت با طراحی منحصر به فرد و خدمات پس از چاپ و قیمتی مناسب در کوتاه ترین زمان ممکن است، جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش خود از طریق راه های ارتباطی ما با کارشناسان موسسه در ارتباط باشید

ثبت سفارش کارت ویزیت

قیمت چاپ کارت ویزیت

 عوامل مختلفی بر قیمت و هزینه چاپ کارت ویزیت تاثیر گذار است نظیر نوع چاپ(دیجیتال یا افست)، تعداد تیراژ کارت، جنس کارت، نوع روکش کارت، طلا کوب بودن و برجسته بودن کارت، نوع کارت معمولی است یا خاص و.‌.. همگی این عوامل سبب شده است که قیمت هر کارت ویزیت با دیگری متفاوت باشد البته این سبب مزیت یک کارت بر کارت دیگر نیست بلکه با توجه به نوع کارت و خدماتی که بر روی آن صورت گرفته است مشخص می شود‌.

برای کسب اطلاع دقیق از قیمت کارت ویزیت ابتدا باید نوع کارت مورد نظر خود را مشخص کنید سپس قیمت نهایی را بررسی کنید.موسسه هرمس دیزاین با ارائه لیستی از قیمت ها با بهترین تعرفه کارت ویزیت با توجه به نوع چاپ و جنس متریال به کار رفته و نوع خدمات پس از چاپ در در وب سایت موسسه در اختیار شما عزیزان قرار داده است.

دریافت قیمت انواع کارت ویزیت

سوالات متداول

تعهد و گارانتی موسسه هرمس دیزاین نسبت به محصولات چاپی که ارائه می دهد چگونه است؟

موسسه هرمس دیزاین یکی از شرکت های بزرگ با سابقه چند ده فعالیت در عرصه طراحی و چاپ با اتکا بر شعار خود یعنی کسب رضایت مشتری اولویت ماست توانسته است با سالها فعالیت جزء محدود شرکت های باشد که حداکثر رضایتمندی را در بین مخاطبین خود داشته باشد به همین منظور از ابتدا با توجه به دقت نظر ویژه سعی بر آن دارد که کاری بدون هرگونه عیب و نقص مطابق با خواست و سلیقه مخاطب ارائه دهد و اگر احیاناً مشکلی به وجود آمد به سرعت آن را مرتفع کند و کاری بدون عیب و نقص و با کیفیت عالی به مخاطب خود ارائه دهد.

حداقل تیراژ برای کارت ویزیت چقدر است؟

در چاپ کارت ویزیت حداقل تیراژ 500 عدد می باشد اما تیراژهای بالای 1000 عدد صرفه اقتصادی بیشتری دارند.

نحوه ثبت سفارش کارت ویزیت در هرمس دیزاین چگونه است؟

شما می توانید به صورت حضوری و غیر حضوری سفارش خود را ثبت نمایید.

غیر حضوری:

سایت:از طریق فرم ارتباط با ما درون سایت اطلاعات خود را ثبت نمایید کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس می گیرند.

واتساپ

تلگرام

تماس مستقیم

حضوری :با حضور در دفتر مرکزی و یا کارگاه تولیدی هرمس دیزاین به صورت حضوری با کارشناسان ما ارتباط برقرار نمایید و آنها راهنمایی های لازم را به شما ارائه می دهند همچنین می توانید نمونه کارهای ما را نیز مشاهده نمایید.

نمونه کارت ویزیت های چاپ و طراحی شده توسط موسسه هرمس دیزاین را چگونه و در کجا می توانیم ببینیم؟

در وب سایت موسسه نمونه بسیاری از کارت های طراحی و چاپ شده موسسه وجود دارد که با مراجعه به سایت به راحتی می توانید نمونه کارت ها را مشاهده کنید، همچنین برای مشاهده فیزیکی می توانید مراجعه حضوری داشته باشید یا درخواست ارسال نمونه کارت به آدرس خود را داشته باشید.

آیا امکان مشاهده نمونه اولیه وجود دارد؟

بله مجموعه هرمس دیزاین تمامی طرح های اولیه را به صورت گرافیکی برای مشتریان خود ارسال می کند.

چگونه از کیفیت کار مطمئن شوم؟

شما می توانید به صورت حضوری به مجموعه هرمس دیزاین مراجعه نمایید و از طرح ها و نمونه های اجرا شده توسط تیم ما دیدن فرمایید.

نحوه ارسال سفارشات به چه شکل هست؟

بعد از اتمام کار با توجه به قرار داد و توافقی که بین مجموعه و مشتریان گرامی صورت می گیرد امکان تحویل سفارشات در محل شرکت، چاپخانه و یا از طریق باربری وجود دارد.