کارتن بسته بندی

کارتن یکی از کلیدی ترین و کاربردی ترین ارکان های صنعت بسته بندی محسوب می شود،که از گذشته تا به امروز به دلیل قابلیت بازیافت و سازگاری زیاد با محیط ،در دسترس بودن و قیمت بسیار مناسب برای بسته بندی محصولات مختلف مورد استقبال بوده است.
کارتن بسته بندی در واقعی یک ظرف یا جعبه با لایه های ۳تا ۵ لایه از جنس های مختلف کاغذ ،مقوا یا تخته فیبر چین دار است که برای هدف های مختلفی مانند حمل و نقل آسان ،حفاظت و نگهداری از کالا به کار برده می شود، که با طراحی زیبا و منحصر به فرد خود علاوه بر دادن اطلاعات مورد نیاز از کالا سبب تاثیرگذاری زیاد بر مخاطب و جذب و فروش بیشتر کالا می شود، و با توجه به تنوع استفاده آنها در بازار انواع و اقسام زیادی دارند از جمله: کارتن بسته بندی مادر ،کارتن بسته بندی تاشو، کارتن بسته بندی دایکاتیو،کارتن بسته بندی آسپتیک، کارتن بسته بندی مونو، کارتن بسته بندی چند لایه ،کارتن بسته بندی لوکس ،جعبه های لمینتی، جعبه های ایندر بردی (ضخامت کم) که با توجه به نوع کاربرد و استفاده و اندازه در صنایع مختلف غذایی، دارویی، سخت افزاری ،لوازم خانگی ،الکترونیک و …استفاده می شود.

نکاتی که شما باید بدانید و مورد توجه قرار دهید و آنها را رعایت کنید:

 1. مجتمع تبلیغاتی هرمس دیزاین در قبال فایل های ارسالی شما که بر اساس راهنمایی های مشاور نباشد مسئولیتی ندارد و باید دقت داشته باشید که فایل های ارسالی شما با پسوند JPG و TIFF و با مد رنگى GMYK و حداقل رزلوشن 300dpi باشد و چنانچه با پسوند RGB يا 16Bitباشد  بخاطر اینکه خروجی کار بعد از چاپ با طرح اولیه اختلاف رنگ زیادی دارد و مسئولیت این تغییر بر عهده آورنده فایل بوده،  هیچ گونه مسئولیتی در قبال تغییر رنگ بر عهده مجتمع هرمس  نمی باشد.
 2. تمپلات (رنگ هاى پررنگ)، مجموعه در قبال پشتزدگى در زمینه تمپلات و همچنین در قبال فایل هاى که دورو بوده و یک طرف آن به صورت تمپلات باشد مسئولیتی ندارد.
 3. در سفارش های عمومی به خاطر تاثیر گذاری رنگ فایلهای مختلف بر روی هم احتمال 10% تا 15% اختلاف رنگ با نمونه قبلی وجود دارد  بنابراین مجموعه با توجه به خدماتی که بر روی کار انجام شده و عدم مطابقت رنگی که به وجود آمده مسئولیت و تعهدی ندارد.
 4. کارهایی که رنگ آنها از دو یا سه رنگ با اختلاف کمتر از ۱۵% باشد بعد از چاپ چند رنگ شده و تضمین چاپی ندارد.
 5. ابعادی که برای کاتولوگ در راهنمايى طرح سفارش داده شده بعد از برش کوچکتر از قبل برش می باشد.
 6. چنانچه سایز کار متفاوت باشد (کوچکتر يا بزرگتر) باشد باید سایز دقیق آن را قید نمایید در غیر این صورت در سایز و ابعاد استاندارد چاپ می‌شود.
 7. در فرم های عمومی تا ۱۰ درصد از کل سفارش با توجه به خدمات کار احتمال خرابی وجود دارد 3 تا 10% از کل سفارش با توجه به خدمات کار احتمال خرابی وجود دارد.
 8. سفارشات دارای قالب خاص باید اضافه رنگ جهت ضرب قالب داشته باشند.
 9. لطفاً هنگام ثبت سفارش و دریافت فاکتور، سفارش و فاکتور خود را با دقت بررسی کنید که در صورت بروز هرگونه مشکل مجموعه مسئولیتی در قبال سفارش شما ندارد.
 10. سفارش شما در مجموعه تبلیغاتی هرمس دیزاین که بعد از ساعت ۱۴ ثبت شود یک روز بعد از زمان اعلام شده محاسبه میشود و تحویل سفارش فوری از ساعت ۱۶ به بعد می باشد.
 11. اعتبار سفارش شما از تاریخ سفارش به مدت یک ماه می باشد و بعد از آن مجموعه مسئولیتی در قبال نگهداری و استرداد وجه پرداختی ندارد.