چاپ پاکت

چاپ پاکت یکی از مهم ترین اقلا ضرروری هر سازمان و اداره ایی است و جز ست اداری محسوب می شود.. در هر سازمانی اوراق اداری وجود دارد که برای حفظ و نگهداری و همچنین ایجاد محجرمانگی آنها نیاز به پاکت دارند. حال اگر این پاکن نامه اختصاصی با طرح، رنگ، لوگو و نام سازمان باشد دیگر میزان سواستفاده از اوراق اداری به حداقل خواهد رسید.

چاپ پاکت اداری

نمونه پاکت طراحی و چاپ شده توسط هرمس دیزاین

پاکت

پاکت ها یکی دیگر از ابزارهای تبلیغاتی هستند که بیشتر برای حمل نامه های اداری و سازمانی و حمل و نگهداری اسناد مهم مانند چک، فاکتور، قرارداد و… بکار می روند، و در سایز های متفاوت A3 ،A4 ،A5 و در جنس های متفاوت تحریر و گلاسه تولید و چاپ می شوند.

چاپ پاکت نامه سفارشی و بروز

چاپ پاکت نامه سفارشی و بروز از جمله اولین اقدامات هر سازمان و ادره ایی است که هرچقدر طراحی و چاپ پاکت نامه سفارشی تر باشد بسیار مطلوب تر است زیرا علاوه بر حفظ و نگهداری مکاتبات اداری جنبه تبلیغاتی نیز د ارد.

انواع پاکت

پاکت ها را بر ساس سایزی که دارند دسته بندی می کنند. سایزهای رایج برای پاکت نامه به قرار زیر است:

پاکت نامه ملخی

پاکت نامه ملخی به دلیل قیمت مناسب آن در بین مشتریان بسیار طرفداردارد. سایز این پاکت نامه ۱۱ در ۲۲ است. این پاکت را می توان در جنس‌های پاکت تحریر، پاکت کتان، پاکت کرافت، پاکت گلاسه و غیر چاپ نمود.

پاکت A4

مناسب اوراق با ابعاد 21 * 29.7 است. پاکت A4 مناسب کاغذهایی با سایز a۴ است و برای اوراقی مانند اوراق دفتر اسناد رسمی سندها قراردادهاو غیره می‌توان از آن استفاده کرد.این پاکت را می توان از کاغذ تحریر، گلاسه، کرافت و… چاپ کرد.

پاکت A5

مناسب اوراق با ابعاد 21 * .14.5 است. اگر می‌خواهید کاغذی به اندازه نصف کاغذ a۴ درون پاکت قرار دهید این پاکت مناسب است .این پاکت  را درجنس‌های تحریر ۸۰ گرم، تحریر ایرانی ، پاکت گلاسه و پاکت کرافت چاپ می کنند.

پاکت A3

مناسب اوراق با ابعاد 42 * 29.7 است. مجموعه هایی چون آزامایشگاه ها، آتلیه ها و… که اوراق بزرگی دارند می توانند این مدل پاکت را سفارش دهند. این پاکت را می توان از جنس کتان و تحریرچاپ نمود.

 تمامی پاکت را می توان به صورت عمودی و یا افقی طراحی و چاپ نمود.

در مجموعه هرمس دیزاین پاکت های دیگری نیز چون پاکت CD ، کارت دعوت، پاکت آزمایشگاهی و… را نیز طراحی و چاپ می نماییم.

.

انواع جنس پاکت

بیشتر پاکت های اداری را از جنس کاغذ تحریر در گراماژهای 80، 100، 120 و 160 طراحی می کنند.

برای پاکت های سفارشی، پاکت های دعوت و… از کاغذهای گرم بالا و بافت درو کرافت استفاده می شود.

انواع چاپ پاکت

پاکت‌ها را می‌توان هم به صورت آفست و هم دیجیتال چاپ نمود. تفاوت موجود درون این دو چاپ این است که اگر بخواهید درون پاکت نیز چاپ داشته باشد باید از طریق چاپ آفست انجام شود.

 چاپ دیجیتال مناسب مشتریانیست که  به تعداد پاکت زیادی احتیاج ندارند و در تیراژ پایین سفارش می‌دهند.

پاکت اداری کتان

نمونه پاکت اداری جنس کتان

چاپ پاکت تحریر 80 گرم

پاکت تحریر 80 گرم نازکترین برگه در چاپ پاکت است. چاپ این نوع پاکت به صورت یک رو و در کاغذ های  A4  وA5 انجام می شود.درون این پاکت ها امکان چاپ وجود ندارد و می توان با پاکت تحریر 80 گرم پاکت ملخی، پاکت کیسه ایی A4 و پاکت کیسه ایی A5 را چاپ نمود.

 چاپ پاکت تحریر 80 گرم به صورت تمام رنگی است و امکان زدن چسب بر روی درب پاکت وجود دارد همچنین می توان خدمات طلاکوب،نقره کوب و یا سرمه کوب را بر روی آن اجرا نمود.

ابعاد مختلف پاکت تحریر80 گرم

ویرایش
نوع پاکت سایز ( سانتی متر)  
پاکت نامه ملخی 22 * 11 سفارش
پاکت A4 30.5 * 23 سفارش
پاکت A5 21.5 * 16.5 سفارش

چاپ پاکت تحریر 100 گرم

از جمله پر کاربردترین پاکت ها، پاکت تحریر 100 گرم است. این پاکت را در ابعاد A4 و A5 طراحی می کنند.

چاپ پاکت تحریر 100 گرم به صورت تمام رنگی است و امکان زدن چسب بر روی درب پاکت وجود دارد همچنین می توان خدمات طلاکوب،نقره کوب و یا سرمه کوب را بر روی آن اجرا نمود.

پاکت هایی که با تحریر 100 گرم چاپ می شوند عبارتند از:

پاک نامه ملخی

پاکت نامه A5 مدل کیسه یا کیف

پاکت نامه A4 مدل کیسه یا کیف

پاکت نامه A3 مدل کیسه یا کیف

ابعاد مختلف پاکت تحریر 100 گرم

ویرایش
نوع پاکت سایز( سانتی متر)  
پاکت نامه ملخی 26 * 23 سفارش
پاک نامه A3 67 * 47.5 سفارش
پاک نامه A4 48 * 34.5 سفارش
پاک نامه A5 34.5 * 24.5 سفارش

چاپ پاکت گلاسه 135 گرم

پاکت های گلاسه 135 گرم را به صورت براق و در دو سایز A4 و A5 چاپ می نمایند.

چاپ پاکت تحریر 135 گرم به صورت تمام رنگی است و امکان زدن چسب بر روی درب پاکت وجود دارد همچنین می توان خدمات طلاکوب،نقره کوب و یا سرمه کوب را بر روی آن اجرا نمود.

پاکت هایی که با تحریر 135 گرم چاپ می شوند عبارتند از:

پاک نامه ملخی

پاکت نامه A5 مدل کیسه یا کیف

پاکت نامه A4 مدل کیسه یا کیف

ابعاد مختلف پاکت تحریر 135 گرم

ویرایش
نوع پاکت سایز( سانتی متر)  
پاکت نامه ملخی 11 * 22 سفارش
پاکت A5 16.5 * 21.5 سفارش
پاکت A4 23 * 30.5 سفارش

چاپ پاکت کتان 120 گرم

چاپ پاکت کتان 120 گرم به دلیل جنس کتان آن بافت دار است و به راحتی بر روی آن می‌توان نوشت چاپ پاکت بر روی کتان ۱۲۰ گرم در ۳ سایز A4، A5 و A3 قابل اجرا است.

چاپ پاکت کتان 120 گرم به صورت تمام رنگی است و امکان زدن چسب بر روی درب پاکت وجود دارد همچنین می توان خدمات طلاکوب،نقره کوب و یا سرمه کوب را بر روی آن اجرا نمود.

پاکت هایی که با کتان 120 گرم چاپ می شوند عبارتند از:

پاک نامه ملخی

پاکت نامه A5 مدل کیسه یا کیف

پاکت نامه A4 مدل کیسه یا کیف

پاکت نامه A3 مدل کیسه یا کیف

ابعاد مختلف پاکت کتان 120 گرم

ویرایش
نوع پاکت سایز( سانتی متر)  
پاکت ملخی 26 * 23 تماس
پاکت A3 67 * 47.5 تماس
پاکت A4 48 * 34.5 تماس
پاکت A5 34.5 * 24.5 تماس

چاپ پاکت کرافت 80 گرم

چاپ پاکت کرافت 80 گرم به دلیل قیمت مناسب تر بسیار مناسب است.کاغذ این نوع پاکت رنگ تیره تری نسبت به سایر پاکت ها دارد.

چاپ پاکت کرافت 80 گرم به صورت تمام رنگی است و امکان زدن چسب بر روی درب پاکت وجود دارد همچنین می توان خدمات طلاکوب،نقره کوب و یا سرمه کوب را بر روی آن اجرا نمود.

پاکت هایی که با کرافت 80 گرم چاپ می شوند عبارتند از:

پاکت نامه ملخی

پاکت A5 کیسه ای

پاکت A4 کیسه ای

چرا هر سازمانی به پاکت نامه احتیاج دارد؟

همه سازمان ها، ادارات، شرکت ها می کوشند تا علاوه بر افزایش امنیت مکاتبات درون و بیرون سازمان خود سطحی از حرفه ایی بودن خود را در آن کار را به نمایش بگذارند، بنابراین داشتن پاکت نامه های حرفه ایی که نام سازمان، آرم تجاری، رنگ سازمانی، آدرس، شماره تماس، آدرس اینترنتی سازمان را دارد، سبب نمایش سطحی از حرفه ایی بودن کار شما را نشان می دهد که رقبای تجاری شما به آن توجه ننموده اند.

چاپ پاکت ارزان

چاپ پاکت ارزان یکی از گزینه های انتخابی برخی شرکت ها است. شما می توانید برای چاپ پاکت ارزان با تیم هرمس دیزاین ارتباط برقرار نمایید تا با راهنمایی شما مناسب ترین پاکت را سفارش دهید.

 سفارش چاپ پاکت ارزان

چاپ پاکت اختصاصی

اگر شما از پاکت به منظور تبلیغات استفاده می نمایید باید پاکت را به همراه ست اداری که کاملا اختصاصی است استفاده کنید.با خدمات چاپ اختصاصی پاکت تیم هرمس دیزاین کاملا خود را از رقبایتان متمایز کنید.

سفارش چاپ پاکت اختصاصی

پاکت نامه گلاسه 170 گرم

پاکت نامه گلاسه 170 گرم

قیمت چاپ پاکت

قیمت چاپ پاکت ثابت نیست و به عوامل مختلفی از جمله:

  • روش چاپ افست یا دیجیتال
  • تیراژ
  • جنس کاغذ
  • سایز
  • ساده یا بافت دار بودن پاکت بستگی دارد.

البته شما می توانید با یک تماس کوتاه قیمت نهایی پاکتی که مد نظر دارید را دریافت نمایید.

دریافت قیمت چاپ پاکت

 

 مرکز طراحی و تولید چاپ پاکت

انتخاب مجموعه ایی از لوازم ضروری برای یک سازمان سبب ارتقا کار و کارایی افراد در آن محیط می شود و علاوه بر ساماندهی به محیط کار سبب جلب رضایت ارباب رجوع و ایجاد حس اعتماد در آنها نیز می شود.

مجموعه تبلیغاتی هرمس دیزاین با بیش از یک دهه فعالیت در امور تبلیغاتی این امکان را در اختیار شما قرار می دهد که پاکت و ست اداری خود را با توجه به نیاز کسب و کار خود سفارش دهید.

ما برای پاکت های اختصاصی سازمان شما رنگ سازمانی که در نطر دارید، نام شرکت، لوگو شرکت و هر اطلاعات ضروری که لازم است را در طراحی های خود لحاظ می کنیم.

مرکز چاپ پاکت در تهران

 یکی از بزرگترین شرکت های طراحی و چاپ پاکت در تهران، در خیابان مولوی بعد از تقاطع وحدت اسلامی واقع است و کارگاه طراحی و چاپ در شهر قدس مربوط به موسسه هرمس دیزاین است که با سالها تجربه در زمینه انواع  امور تبلیغاتی در خدمت شما عزیزان است.

شما می توانید با مراجعه حضوری و یا ثبت سفارش از طریق وب سایت و یا از طریق پاکت مورد نظر خود را سفارش دهید و در کوتاه ترین زمان ممکن تحویل بگیرید.

نحوه سفارش پاکت

امروزه کسب و کارها به جهت رقابت گسترده در بازار و کسب بازار حداکثری برای کالا و محصول خود به دنبال راه های متنوع برای تبلیغات و شناسایی هر چه بهتر و بیشتر کالا و برند خود به مخاطبان بیشتری است که در این بین یکی از بهترین روش ها جهت معرفی بهتر کسب و کارها و پیشرفت و توسعه در کار، پاکت نامه است.

موسسه هرمس دیزاین با اتکا بر علم و دانش و تجربه متخصصان خود یکی از بزرگترین شرکت های تولیدی فعال و به نام در عرصه طراحی و چاپ اقلام اداری از جمله پاکت نامه با طراحی منحصر به فرد و خدمات پس از چاپ و قیمتی مناسب در کوتاه ترین زمان ممکن است، جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش خود از طریق راه های ارتباطی ما با کارشناسان موسسه در ارتباط باشید.

سوالات متداول

تعهد و گارانتی موسسه هرمس دیزاین نسبت به محصولات چاپی که ارائه می دهد چگونه است؟

موسسه هرمس دیزاین یکی از شرکت های بزرگ با سابقه چند ده فعالیت در عرصه طراحی و چاپ با اتکا بر شعار خود یعنی “کسب رضایت مشتری اولویت ماست توانسته است با سالها فعالیت جزء محدود شرکت های باشد که حداکثر رضایتمندی را در بین مخاطبین خود داشته باشد به همین منظور از ابتدا با توجه به دقت نظر ویژه سعی بر آن دارد که کاری بدون هرگونه عیب و نقص مطابق با خواست و سلیقه مخاطب ارائه دهد و اگر احیاناً مشکلی به وجود آمد به سرعت آن را مرتفع کند و کاری بدون عیب و نقص و با کیفیت عالی به مخاطب خود ارائه دهد.

آیا امکان ثب سفارش پاکت اختصاصی وجود  دارد؟

بله صدرصد، شما می توانید پاکت نامه خود را با توجه به نیازتان درخواست نمایید.برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 09129472983 تماس بگیرید.

نحوه ثبت سفارش پاکت نامه در هرمس دیزاین چگونه است؟

شما می توانید به صورت حضوری و غیر حضوری سفارش خود را ثبت نمایید.

غیر حضوری:

سایتاز طریق فرم ارتباط با ما درون سایت اطلاعات خود را ثبت نمایید کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس می گیرند.

واتساپ

تلگرام

تماس مستقیم

حضوریبا حضور در دفتر مرکزی و یا کارگاه تولیدی هرمس دیزاین به صورت حضوری با کارشناسان ما ارتباط برقرار نمایید و آنها راهنمایی های لازم را به شما ارائه می دهند همچنین می توانید نمونه کارهای ما را نیز مشاهده نمایید.

چاپ پاکت چند روز طول می کشد؟

زمان تحویل کار به تعد تیراژ و نوع چاپ درخواستی شما دارد. اما معمولا بین 5 تا 8 روز کاری زمان می برد.

تفاوت چاپ پاکت اختصاصی با معمولی چیست؟

پاکت اختصاصی برای شرکت هایی است که می خواهند ست اداری مخصوص به خود را داشته باشند.

نمونه پاکت چاپ و طراحی شده توسط موسسه هرمس دیزاین را چگونه و در کجا می توانیم ببینیم؟

در وب سایت موسسه نمونه بسیاری پاکت طراحی و چاپ شده موسسه وجود دارد که با مراجعه به سایت به راحتی می توانید نمونه کار ها را مشاهده کنید، همچنین برای مشاهده فیزیکی می توانید مراجعه حضوری داشته باشید یا درخواست ارسال نمونه کار به آدرس خود را داشته باشید.

آیا امکان مشاهده نمونه اولیه وجود دارد؟

بله مجموعه هرمس دیزاین تمامی طرح های اولیه را به صورت گرافیکی برای مشتریان خود ارسال می کند.

چگونه از کیفیت کار مطمئن شوم؟

شما می توانید به صورت حضوری به مجموعه هرمس دیزاین مراجعه نمایید و از طرح ها و نمونه های اجرا شده توسط تیم ما دیدن فرمایید.

نحوه ارسال سفارشات به چه شکل هست؟

بعد از اتمام کار با توجه به قرار داد و توافقی که بین مجموعه و مشتریان گرامی صورت می گیرد امکان تحویل سفارشات در محل شرکت، چاپخانه و یا از طریق باربری وجود دارد.