هاردباکس

امروزه با پیشرفت صنعت چاپ و صنعت بسته بندی یکی از مهمترین دغدغه‌های تولیدکنندگان علاوه بر حفاظت تمام عیار کالای خود شناساندن برند و نام تجاری به همگان برای طولانی مدت و ایجاد ارزش و اعتبار برای محصول خود هستند که استفاده از هارد باکس برای کالا و محصولات متفاوت این امکان را برای تولیدکنندگان فراهم کرده است.
هاردباکس یکی از متریال های مقوایی است که به خاطر استفاده از چند لایه مقوا از جنس نئوپان بر روی هم و استفاده از روکش کاغذی از جنس های متفاوت کاغذ گلاسه کتان و …و همچنین روکش کردن آن به وسیله سلفون، یووی و یا استفاده از رنگهای متفاوت و کارهای تزیینی مانند طلاکوب کردن یا اکلیلی کردن آن و… علاوه بر جنسی سخت و روکش بسیار محکم دارای جلوه ای زیبا و طراحی خاص و است که حسی توأم با تجمل،ظرافت و اعتبار به کالای شما می دهد.
که برای حفظ و نگهداری و تاثیرگذاری در مخاطب و برای مصارف کالاهای خاص، لوکس و گران‌ قیمت در صنایع مختلف مواد غذایی، تجاری، آرایشی، بهداشتی، الکترونیک صادرات و… استفاده می شود.که باتوجه به نوع ساخت شکل های متفاوتی از قبیل: هارد باکس تلسکوپی، هارد باکس شیار دار، هاردباکس کشویی، هاردباکس سه تیکه، هارد باکس درب وکف ساده و…است که هرکدام کاربرد مخصوص به خود را دارد.

نکاتی که شما باید بدانید و مورد توجه قرار دهید و آنها را رعایت کنید:

 1. مجتمع تبلیغاتی هرمس دیزاین در قبال فایل های ارسالی شما که بر اساس راهنمایی های مشاور نباشد مسئولیتی ندارد و باید دقت داشته باشید که فایل های ارسالی شما با پسوند JPG و TIFF و با مد رنگى GMYK و حداقل رزلوشن 300dpi باشد و چنانچه با پسوند RGB يا 16Bitباشد  بخاطر اینکه خروجی کار بعد از چاپ با طرح اولیه اختلاف رنگ زیادی دارد و مسئولیت این تغییر بر عهده آورنده فایل بوده،  هیچ گونه مسئولیتی در قبال تغییر رنگ بر عهده مجتمع هرمس  نمی باشد.
 2. تمپلات (رنگ هاى پررنگ)، مجموعه در قبال پشتزدگى در زمینه تمپلات و همچنین در قبال فایل هاى که دورو بوده و یک طرف آن به صورت تمپلات باشد مسئولیتی ندارد.
 3. در سفارش های عمومی به خاطر تاثیر گذاری رنگ فایلهای مختلف بر روی هم احتمال 10% تا 15% اختلاف رنگ با نمونه قبلی وجود دارد  بنابراین مجموعه با توجه به خدماتی که بر روی کار انجام شده و عدم مطابقت رنگی که به وجود آمده مسئولیت و تعهدی ندارد.
 4. کارهایی که رنگ آنها از دو یا سه رنگ با اختلاف کمتر از ۱۵% باشد بعد از چاپ چند رنگ شده و تضمین چاپی ندارد.
 5. ابعادی که برای کاتولوگ در راهنمايى طرح سفارش داده شده بعد از برش کوچکتر از قبل برش می باشد.
 6. چنانچه سایز کار متفاوت باشد (کوچکتر يا بزرگتر) باشد باید سایز دقیق آن را قید نمایید در غیر این صورت در سایز و ابعاد استاندارد چاپ می‌شود.
 7. در فرم های عمومی تا ۱۰ درصد از کل سفارش با توجه به خدمات کار احتمال خرابی وجود دارد 3 تا 10% از کل سفارش با توجه به خدمات کار احتمال خرابی وجود دارد.
 8. سفارشات دارای قالب خاص باید اضافه رنگ جهت ضرب قالب داشته باشند.
 9. لطفاً هنگام ثبت سفارش و دریافت فاکتور، سفارش و فاکتور خود را با دقت بررسی کنید که در صورت بروز هرگونه مشکل مجموعه مسئولیتی در قبال سفارش شما ندارد.
 10. سفارش شما در مجموعه تبلیغاتی هرمس دیزاین که بعد از ساعت ۱۴ ثبت شود یک روز بعد از زمان اعلام شده محاسبه میشود و تحویل سفارش فوری از ساعت ۱۶ به بعد می باشد.
 11. اعتبار سفارش شما از تاریخ سفارش به مدت یک ماه می باشد و بعد از آن مجموعه مسئولیتی در قبال نگهداری و استرداد وجه پرداختی ندارد.