چاپ تراکت

چاپ تراکت یک شیوه تبلیغاتی مرسوم است که سالیان سال در میان کسب و کارها محبوب است و حتی پیشرفت دنیای مجازی و تبلیغات مجازی نیز نتوانسته است آن را از میدان رقابت تبلیغات خارج نماید.

ما بارها تراکت های تبلیغاتی را در هنگام عبور و مرور در خیابان دیده ایم و این یک شیوه تبلیغاتی مستقیم و القایی است.چاپ تراکت در سایزهای مختلف و با جنس کاغذ مختلف و در تیراژ بالا انجام می شود اما معمول ترین سایز تراکت در دو گروه A و B انجام می شود.

تراکت

تراکت یک کاغذ در ابعاد مختلف است که حاوی متن و تصاویر بوده و یک روش تبلیغات برای معرفی محصول و یا خدمات یک کسب و کار است.تراکت ها را چون می توان در سطح وسیعی از مکان های عمومی توزیع کرد و همچنین به صورت مستقیم بر تصمیمات خریدارن تاثیر می گذارند، پس باید از نظر طراحی، جنس کاغذ، متن، تصویر و کیفیت چاپ بسیار عالی باشند.

ابعاد مختلف تراکت

تراکت ها را می توان در دو فرم عمومی و اختصاصی و با  چند سایز مختلف طراحی و چاپ کرد که آنها را ذکر می کنیم.

  • سایز A4 که معمولا سربرگ ها را نیز در این سایز طراحی می کنند.
  • سایز A5
  • سایز A6 که به اندازه کارت پستال است.

 

ابعاد تراکت در فرم عمومی

تراکت در فرم عمومی به تراکت هایی گفته می شود که تراکت چندین مشتری با طرح های دلخواه در کنار هم و در یک فرم چاپ می شوند.همین امر سبب کاهش هزینه و مقرون به صرفه بودن آن می شود.

سایز تراکتابعاد تراکت چاپیعمودی یا افقیجنس کاغذ
A329.7×42عمودی و افقیتحریر 80 گرم / گلاسه 135 گرمسفارش
A329×40عمودی و افقیتحریر 80 گرم / گلاسه 135 گرمسفارش
A3(برش خاص)37×27عمودی و افقیانواع کاغذ تحریر،گلاسهسفارش
A420×29عمودی و افقیتحریر 80 گرم /گلاسه 135 گرم/ گلاسه 170 گرم/ تحریر صدفی 80 گرم/ کرافت 80 گرم/ گلاسه 300 گرم با روکشسفارش
A429.7* 21عمودی و افقیتحریر 80 گرم / گلاسه 135 گرمسفارش
A4(برش خاص)26.5* 18عمودی و افقیانواع کاغذ تحریر،گلاسهسفارش
A514.5*20عمودی و افقیتحریر 80 گرم /گلاسه 135 گرم/ گلاسه 170 گرم/ تحریر صدفی 80 گرم/ کرافت 80 گرم/ گلاسه 300 گرم با روکشسفارش
A514.8* 21عمودی و افقیتحریر 80 گرم / گلاسه 135 گرمسفارش
A5(برش خاص)13*18عمودی و افقیانواع کاغذ تحریر،گلاسهسفارش
A614.5*10عمودی و افقیتحریر 80 گرم /گلاسه 135 گرم/ گلاسه 170 گرم/ تحریر صدفی 80 گرم/ کرافت 80 گرم/ گلاسه 300 گرم با روکشسفارش
B434*24عمودی و افقیانواع کاغذ تحریر، گلاسه، کرافتسفارش
B4(برش خاص)22*31عمودی و افقیانواع کاغذ تحریر،گلاسهسفارش
B524*17عمودی و افقیانواع کاغذ تحریر،گلاسهسفارش

 

تراکت در فرم اختصاصی

در تراکت فرم اختصاصی فایل شما در فرم بسته می شود و از مزایای آن می توان به قابلیت چاپ تک رنگ، دو رنگ و یا تمام رنگ اشاره کرد.همچنین این فرم برای چاپ در تیراژ بالا مناسب است.

سایز تراکتیک رو / دو روابعاد تراکت چاپیعمودی / افقیجنس کاغذ
A3یک رو29.7×42عمودی و افقیتحریر 80 گرم / گلاسه 135 گرمسفارش
A4یک رو29.7* 21عمودی و افقیتحریر 80 گرم /گلاسه 135 گرم/ گلاسه 170 گرم/ تحریر صدفی 80 گرم/ کرافت 80 گرم/ گلاسه 300 گرم با روکشسفارش
A4دو رو29.7* 21عمودی و افقیتحریر 80 گرم /گلاسه 135 گرم/ گلاسه 170 گرم/ تحریر صدفی 80 گرم/ کرافت 80 گرم/ گلاسه 300 گرم با روکشسفارش
A5یک رو14.8* 21عمودی و افقیتحریر 80 گرم /گلاسه 135 گرم/ گلاسه 170 گرم/ تحریر صدفی 80 گرم/ کرافت 80 گرم/ گلاسه 300 گرم با روکشسفارش
A5دو رو14.8* 21عمودی و افقیتحریر 80 گرم /گلاسه 135 گرم/ گلاسه 170 گرم/ تحریر صدفی 80 گرم/ کرافت 80 گرم/ گلاسه 300 گرم با روکشسفارش
A6یک رو14.8* 10.5عمودی و افقیانواع کاغذ تحریر،گلاسهسفارش
A6دو رو14.8* 10.5عمودی و افقیانواع کاغذ تحریر،گلاسهسفارش

 

انواع تراکت

تراکت بر اساس نوع كاغذ:

گلاسه، تحرير،كرافت و…

تراکت بر اساس ابعاد واندازه:

A7 ،A6 ،A5 ،A4 ،DL ،مربعى

تراکت بر اساس نوع چاپ:

چاپ افست، چاپ ديجيتال،چاپ ريسو،يك رو، دو رو

تراکت بر اساس رنگ:

 تک رنگ، تمام رنگ

چاپ تراکت تبلیغاتی در تیراژ بالا

ما در مجموعه چاپ و تبلیغات هرمس دیزاین با سابقه بیش از یک دهه فعالیت در عرصه چاپ و تبلیغات، اعلام می نماییم آماده همکاری و عقد قرار داد با تمام سازمان ها و ارگان های دولتی و خصوصی و تمامی کسب کارها در زمینه چاپ تراکت تبلیغاتی در تیراژ بالا به صورت مستقیم  و عمده می باشیم.

تراکت سیاه و سفید(ریسو)

رایج ترین نوع تراکت های اقتصادی تراکت سیاه و سفید است. این تراکت ها قیمت پایینی داشته و امکان چاپ در یک روز را دارند.

چاپ تراکت ارزان

اگر به دنبال چاپ تراکت ارزان هستید بهترین انتخاب مجموعه چاپ و تبلیغات هرمس دیزاین است زیرا ما در مجموعه خود این اطمینان را به شما می دهیم که بهترین تراکت های اقتصادی خود را انتخاب نمایید و با خیال آسوده تبلیغات خود را انجام دهید.سفارش تراکت ارزان

 

چاپ تراکت فوری

طراحی و چاپ تراکت تبلیغاتی بین 5 الی 10 روز کاری زمان می برد اما مجموعه هرمس دیزاین برای آن دست مشتریانی که درخواست چاپ تراکت فوری را دارند این امکان را فراهم آورده تا با پرداخت هزینه سفارش خود تا قبل از ساعت 12 ظهر همان روز سفارش، کار طراحی را انجام دهد و تا 3 روزه کاری ترکات فوری آنها را تحویل دهد.

سفارش تراکت فوری

قیمت چاپ تراکت

قیمت تراکت به عوامل مختلفی بستگی دارد ازجمله:

جنس کاغذ و گراماژ آن

تیراژ درخواستی

نوع طراحی

مواد اولیه مانند جوهر و …

بنابراین نمی توان یک قیمت ثابت برای تراکت ها بیان کرد اما شما می توانید با ارتباط مستقیم و از طریق کارشناسان طراحی و فروش ما از قیمت روز تراکت مطلع شوید.همچنین می توانید از قیمت تراکت به صورت عمده و در تیراژ بالا را نیز مطلع شوید. ارتباط با کارشناس مجموعه هرمس دیزاین

مرکز طراحی و تولید تراکت

مجموعه تبلیغاتی هرمس دیزاین با بیش از یک دهه فعالیت در امور تبلیغاتی این امکان را در اختیار شما قرار می دهد که تراکت  خود را با توجه به نیاز کسب و کار خود سفارش دهید.

مرکز چاپ تراکت در تهران

 یکی از بزرگترین شرکت های طراحی و چاپ تراکت در تهران، در خیابان مولوی بعد از تقاطع وحدت اسلامی واقع است و کارگاه طراحی و چاپ در شهر قدس مربوط به موسسه هرمس دیزاین است که با سالها تجربه در زمینه انواع  امور تبلیغاتی در خدمت شما عزیزان است.

شما می توانید با مراجعه حضوری و یا ثبت سفارش از طریق وب سایت و یا از طریق تماس تلفنی تراکت مورد نظر خود را سفارش دهید و در کوتاه ترین زمان ممکن تحویل بگیرید.

نحوه سفارش تراکت

امروزه کسب و کارها به جهت رقابت گسترده در بازار و کسب بازار حداکثری برای کالا و محصول خود به دنبال راه های متنوع برای تبلیغات و شناسایی هر چه بهتر و بیشتر کالا و برند خود به مخاطبان بیشتری است که در این بین یکی از بهترین روش ها جهت معرفی بهتر کسب و کارها و پیشرفت و توسعه در کار، تراکت تبلیغاتی  است.

موسسه هرمس دیزاین با اتکا بر علم و دانش و تجربه متخصصان خود یکی از بزرگترین شرکت های تولیدی فعال و به نام در عرصه طراحی و چاپ تراکت با طراحی منحصر به فرد و خدمات پس از چاپ و قیمتی مناسب در کوتاه ترین زمان ممکن است، جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش خود از طریق راه های ارتباطی ما با کارشناسان موسسه در ارتباط باشید.

سوالات متداول

تعهد و گارانتی موسسه هرمس دیزاین نسبت به محصولات چاپی که ارائه می دهد چگونه است؟

موسسه هرمس دیزاین یکی از شرکت های بزرگ با سابقه چند ده فعالیت در عرصه طراحی و چاپ با اتکا بر شعار خود یعنی “کسب رضایت مشتری اولویت ماست توانسته است با سالها فعالیت جزء محدود شرکت های باشد که حداکثر رضایتمندی را در بین مخاطبین خود داشته باشد به همین منظور از ابتدا با توجه به دقت نظر ویژه سعی بر آن دارد که کاری بدون هرگونه عیب و نقص مطابق با خواست و سلیقه مخاطب ارائه دهد و اگر احیاناً مشکلی به وجود آمد به سرعت آن را مرتفع کند و کاری بدون عیب و نقص و با کیفیت عالی به مخاطب خود ارائه دهد.

آیا امکان ثب سفارش تراکت اختصاصی وجود  دارد؟

بله صدرصد، شما می توانید تراکت خود را با توجه به نیازتان درخواست نمایید.برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 09129472983 تماس بگیرید.

نحوه ثبت سفارش تراکت در هرمس دیزاین چگونه است؟

شما می توانید به صورت حضوری و غیر حضوری سفارش خود را ثبت نمایید.

غیر حضوری:

سایتاز طریق فرم ارتباط با ما درون سایت اطلاعات خود را ثبت نمایید کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس می گیرند.

واتساپ

تلگرام

تماس مستقیم

حضوریبا حضور در دفتر مرکزی و یا کارگاه تولیدی هرمس دیزاین به صورت حضوری با کارشناسان ما ارتباط برقرار نمایید و آنها راهنمایی های لازم را به شما ارائه می دهند همچنین می توانید نمونه کارهای ما را نیز مشاهده نمایید.

نمونه تراکت چاپ و طراحی شده توسط موسسه هرمس دیزاین را چگونه و در کجا می توانیم ببینیم؟

در وب سایت موسسه نمونه تراکت طراحی و چاپ شده موسسه وجود دارد که با مراجعه به سایت به راحتی می توانید نمونه کار ها را مشاهده کنید، همچنین برای مشاهده فیزیکی می توانید مراجعه حضوری داشته باشید یا درخواست ارسال نمونه کارت به آدرس خود را داشته باشید.

آیا امکان مشاهده نمونه اولیه وجود دارد؟

بله مجموعه هرمس دیزاین تمامی طرح های اولیه را به صورت گرافیکی برای مشتریان خود ارسال می کند.

چگونه از کیفیت کار مطمئن شوم؟

شما می توانید به صورت حضوری به مجموعه هرمس دیزاین مراجعه نمایید و از طرح ها و نمونه های اجرا شده توسط تیم ما دیدن فرمایید.

نحوه ارسال سفارشات به چه شکل هست؟

بعد از اتمام کار با توجه به قرار داد و توافقی که بین مجموعه و مشتریان گرامی صورت می گیرد امکان تحویل سفارشات در محل شرکت، چاپخانه و یا از طریق باربری وجود دارد.

علت قیمت ارزان تر در هرمس دیزاین چیست؟

هرمس دیزاین به صورت مستقیم و بدون واسطه از مشتریان خود سفارش می گیرد و اکثر مشتریان ما در تهران هستند و از آنجایی که با یک بار سفارش مشتریان وفادار ما می شوند ما قیمت همکار را برای آنها لحاظ می کنیم.